Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisinin en popüler ve en beğenilen ürünlerinden biri olan çay ağacı yağı sos serum her evde bulunması gereken Joker ürünlerden bir üründür! Uygulanan bölgedeki aktif sivilceyi söndürür, sivilcenin ağrısını alır, şişkinliğini azaltır. Ciltteki kırmızılıkları yatıştırır..

%100 Saf çay ağacı yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi kurutmadan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Bölgesel olarak uygulandığında lekelerin rengini açarak görünümlerini hafifletir. Sivilceler üzerine uygulandığında ise sivilcelerin daha hızlı kurumasını ve lekesiz bir şekilde geçmesine yardımcı olur..

Tüm vücut için kullanımı uygundur. Dilerseniz vücudunuzda bulunan renk eşitsizliklerinin yoğun olduğu bölgelere, dilerseniz kolunuza, sırtınıza veya vücudunuzun herhangi bir yerinde bulunan isilik sivilce tarzı kabarıklıklara uygulayabilirsiniz..

Uygulandığı yerde bakterileri yok eder. Çay ağacı yağının antiseptik ve antibakteriyel özelliğinden dolayı cilt dokusunu pürüzsüzleştirir ve bakteri üremesine engel olur. Çay ağacı yağı sos serum %100 doğal çay ağacı yağı içerir. İçerisinde paraben, boya, parfüm, alkol, SLS türevleri bulunmadığından hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.

Ürün Kodu : 1104079 10 ml