Network Marketing

Network Marketingte Neden Farmasiyi Tercih Etmelisiniz?

21.yy’ın ticaret sistemi olarak görülen Network Marketing, gün geçtikçe büyümekte ve dikkatleri üzerine çekmektedir. Kişinin tamamen kendi emeği ile doğru orantılı gelir sağlayan bu ticaret sistemi, tüm katılımcılarına eşit fırsat sunması, başlamak için bilgi ve deneyim gerektirmemesi ve çalışma saatlerini kişinin kendisinin belirlemesi özellikleriyle ön plana çıkarmaktır.

Peki Network Marketingte Neden Farmasi konusuna gelecek olursak;

Başlangıçtada bahsettigimiz gibi Network Marketing günümüzün ticaret sisteminde büyük bir yer almaya başladı.Farmasi Kozmetik öncelikle bir Türk firmasıdır. Yabancı firmalar yurt dışından ürün getirmek için zaman ve para kaybına uğrarken aradaki kaybı danışman ve müşteriden kapatmak zorundadır. Oysa ki Farmasi Türk firması olduğu için bizde bu kayıplar olmayacağı dan ürünlerimizin kullanım süreleri ithal ürünlere nazaran daha uzundur. Ulaşım masrafı daha azdır o nedenle ürün fiyatlarımız oldukça uygundur ve danışmanlarımıza daha çok prim dağıtırız. Bu bağlamda da en çok kazandıran firma ünvanını taşıyoruz.Ürünlerinizin üretildiği günden en fazla bir hafta sonra elinize ulaşması mı yoksa gümrüklerde en az bir ay bekledikten sonra mı elinize geçmesi hoşunuza gider?

NETWORK AĞINDA ÇALIŞIYORSANIZ YA DA ÇALIŞMAK İSTİYORSANIZ EN DOĞRU TERCİH FARMASİ! SİZLERDE FARMASİ KOZMETİĞE GELİN PARANIZA PARA KATIN!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir